Stalo žaidimai, kokių dar nesate matę ar žaidę anksčiau. Nauja, azartiška ir solidi pramoga.

Pristatome unikalią iš viso pasaulio surinktą išskirtinių stalo žaidimų kolekciją. Paruošėme net 4 valandų programą! Atraskite, kokie azartiški, linksmi ir įtraukiantys jie yra! Nustebink net visko mačiusius kolegas įmonės vakarėlyje ar draugus asmeninėje šventėje.

Sukurkime vakarėlį

"Tai ne stalo žaidimai, tai kažkas daugiau. Ieškokite kito žodžio." - atsiliepimas iš mūsų žaidimų vakarėlio, kuris mums didžiausias komplimentas. Kviečiame į OFFLINE žaidimų vakarėlį.

Kviečiame geram laikui, kuris prabėgs, pažadame, labai greitai. Vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų OFFLINE žaidimų! Vieni greiti, reikalauja reakcijos, kiti - tikslumo, treti - truputį pagalvoti, dar kiti - bendrauti ir/ar blefuoti. Taip vakaro metu kiekvienas dalyvis atras kažką savo, kas jam labiausiai patinka. Taip pat dalyviai atras ir vienas kitą - OFFLINE žaidimai, visų pirma, juk yra bendravimo forma.

”Dėkui už nuostabų renginį! Kolegos buvo euforijoje ir sužavėti puikia atmosfera. Azartas, juokas ir dėkingumas degė akyse! Jaučiau, kad pataikiau į dešimtuką, juk norėjau apjungti kolektyvą. Nuoširdžiai rekomenduoju!”

- Asta

”Kelionės į Nidą laivu Raketa metu, vinimi tapo Offline Game Club suorganizuoti žaidimai, kurie įtraukė visus komandos narius. Labiausiai sužavėjo, kad žaidimai buvo nematyti ir niekada nežaisti, įdomūs, azartiški ir su paprastomis, lengvai perprantamomis taisyklėmis. Visos komandos vardu dėkoju Andriui ir Mindaugui už asistavimą žaidimų metu, gerą jumoro jausmą ir smagią nuotaiką!”

- Kristina

”Rekomenduoju pabandyti vi-siems, nes, pasirodo, stalo žaidimai tokie įvairūs ir skirtingi, kad kiekvienas atranda savo. Jei norite vakarėlio, kurį kolektyvas prašys kartoti - kvieskite OFFLINE. ✅Išbandyta!”

- Ieva

Nuostabiai praleidome laiką, kolektyvas sužavėtas, jau galvojame apie pratęsimą. Puikus konceptas ir išpildymas, džiaugiamės, kad savo hobiu dalijatės su kitais!

- Milda

Visiems labai patiko ir tiko, ir jau nori pakartoti 😉. Ačiū už geros nuotaikos vakarą, tikrai pakartosim!

- Oksana

Ačiū labai už puikų vakarėlį, už geras emocijas ir gerą nuotaiką!!!
Mūsų kolektyvas BSS IT sako AČIŪ ir iki malonių susitikimų.”

- Loreta

Pasirodo, už baro galima paserviruoti ne tik gėrimus, bet ir stalo žaidimus. Smagiai pažaidėm. Turite neįtikėtinų žaidimų!

- Tomas

EPROMA kolektyvui šventinis vakaras tikrai patiko. AČIŪ VISAI JŪSŲ KOMANDAI. Galime drąsiai rekomenduoti kitiems. Jūsų komanda tikrai puikiai “supažindino su žaidimais”, kurie tobuli!

- Lina

Ačiū labai už sukurtą nuostabų laiką. Kolektyvui labai patiko, puikūs atsiliepimai!

- Mindaugas

”Labai jums ačiū! Visas autobusas iki šiol ūžia, kaip komandai patiko :) Buvo linksmas ir azartiškas vakaras!”

- Julija

”Didelis dėkui, Jums už įdėtą darbą, organizuotumą ir nuoširdumą, tik geriausi atsiliepimai”

- Lina

”Kolektyvas liko labai sužavėtas renginiu, nors pradžioje ir abejojo, kas per vaikų žaidimai. Po rengino visi buvo sužavėti, maloniai nustebinti žaidimų įvairove, nustebo net ir savo azartiškumu ir visų tų žaidimų apjungimo galia. Jau laikiame, kada galėsime vėl susirinkti ir pažaisti.”

- Rita

”Man ir kolegoms labai tiko ir patiko tokio pobūdžio programa. Žaidimai buvo mums nežinomi, tačiau nebuvo sudėtingi, kad perprasti žaidimo taisykles. Mindaugas kantriai ir profesionaliai pravedė programą. Esu dėkinga!”

- Giedrė

”Ačiū labai už vakar! Nuostabios nuotaikos ir visi kolegos labiausiai patenkinti šiuo vakaru, lyginant su viskuo ką bandėme iki šiol 😊”

- Marius

”Ačiū, vakarėlis tikrai pavykęs :) Laikas labai greitai prabėgo, žaidimai įdomūs ir įvairūs. Žaidimai skirtingų kategorijų, tai nespėjo nusibosti ir labai patiko įvairovė. Jeigu nesunku, parašykite žaidimų pavadinimus, nes ne visus prisimenu.”

- Arnoldas

”Džiaugiuosi, kad užtenka poros skambučių, o jūs „pagaunate“ mintį ir ją išpildote 100 procentų! Žaviuosi profesionalumu, entuziazmu ir nerealiomis idėjomis!”

- Gintarė

”Geras buvo vakarėlis labai labai. Tai, kaip komanda įsitraukė, parodo, kaip labai patiko! Net nemėgstantys žaisti žaidimų buvo „pagrobti“ pačio žaidimo ir užsikabliavo labai!”

- Jurgita

”Manau dar kada susutiksime, likome tikrai sužavėti ir pasikrovę teigiamų emocijų.”

- Ineta

”Stalo žaidimai: Monopolis ir Uno, nieko nenustebinsi. Bet apsilankius OFFLINE šis mitas buvo greitai paneigtas. Su Andraus pagalba susipažinome net su 9 stalo žaidimais, praleidome puikų ir komandišką vakarą su kolektyvu. Žandus skaudėjo nuo šypsenų, širdys šokinėjo iš azarto! Didelis AČIŪ už nepakartojamą laiką, tikrai grįšime ir visiems rekomenduosime!”

- Kristina

”Offline žaidimų klube šventėme kalėdinį vakarėlį. Buvo labai smagu! Žaidimai paprasti, nesudėtingi, tačiau niekur nematyti, žaidimų pasirinkimas labai didelis. Aplinka jauki, vedėjai labai organizuoti ir šmaikštūs. Labai rekomenduojame visiems pabandyti.”

- Vidmantė

”SIL komanda dėkoja už visą paletę ryškiausių emocijų ir nuostabų laiką! Buvo smagu susipažinti su dar nebandytais žaidimais, džiaugtis pergalėmis ir puikiais prizais bei tuo pačiu stiprinti tarpusavio komandos ryšį.
Tikrai sugrįšime!”

- Jurga

”Norime padėkoti visos saugos tarnybos „ES Security" kolektyvo vardu už smagų ir neįprastą vakarą su dar nematytais stalo žaidimais. Atšventėme gimtadienį linksmai ir įsimintinai. Rekomenduojame ir rekomenduosime „Offline Game Club" draugams ir partneriams!”

ES Security komanda

”Offline Game Club pasirinkome paminėti įmonės IDOMUS 18-ąjį gimtadienį. Vakaro programa ir įdomūs žaidimai nepaliko abejingų, o 5 valandos žaidimų klube tiesiog skriete praskriejo!
Ačiū vedėjams už jaukią aplinką, malonų bendravimą ir profesionalumą! Džiugu matyti, kaip savo hobiu sudominate ir kitus. Labai rekomenduojame!”

IDOMUS komanda

”Lengvas ir betarpiškas bendravimas su klientu ir super žaidimai! Dėkojame ir tikrai dar ne sykį kviesimės pažaisti.”

Džiuljeta

Komandos formavimas

Nuolatos ieškome ypatingų žaidimų. Tokių, kurie įdomūs ir įtraukia iš karto. Kurie neturi daug taisyklių, bet yra nebanalūs. Mūsų tikslas - veiksmas ir emocijos. Geriausius žaidimus, tinkančius vakarėliams, sudėjome į 4 valandų trukmės programą. Visi stalai žaidžia tą patį žaidimą vienu metu. Daug veiksmo, kažkas juokiasi, kažkas keikiasi. Mums patinka šurmulys!
Vakarėlius vedame savo OFFLINE žaidimų klube arba atvykstame į jūsų renginio vietą.

Vakarėlio programa

CROKINOLE

solidus ir išvaizus

2x2 (du prieš du)

PUCKET

greitis, greitis, greitis!

1x1 (vienas prieš vieną)

SJOELBAK

taiklumas

1x1 (vienas prieš vieną)

STRIKE

rizika ir sėkmė

5-6 žaidėjai