Žaidimai, kokių dar nesate matę ar žaidę anksčiau. Nauja, azartiška ir solidi pramoga.

Pristatome unikalią iš viso pasaulio surinktą išskirtinių žaidimų kolekciją. Pravesime net 4 valandų programą. Atraskite, kokie azartiški, linksmi ir įtraukiantys jie yra! Nustebink net visko mačiusius kolegas įmonės vakarėlyje ar draugus asmeninėje šventėje.

Sukurkime vakarėlį

"Tai ne stalo žaidimai, tai kažkas daugiau. Ieškokite kito žodžio." - atsiliepimas iš mūsų žaidimų vakarėlio, kuris mums didžiausias komplimentas. Kviečiame į OFFLINE žaidimų vakarėlį.

Kviečiame geram laikui, kuris prabėgs, pažadame, labai greitai. Vakaro metu išbandysite net iki dešimties skirtingų žaidimų! Vieni greiti, reikalauja reakcijos, kiti - tikslumo, treti - truputį pagalvoti, dar kiti - bendrauti ir/ar blefuoti. Taip vakaro metu kiekvienas dalyvis atras kažką savo, kas jam labiausiai patinka. Taip pat dalyviai atras ir vienas kitą - OFFLINE žaidimai, visų pirma, juk yra bendravimo forma.

”Komandos atsiliepimai po dienos tik patys geriausi. Po organizacinių pokyčių kompanijoje ieškojome kažkokios komandą vienijančios veiklos pirmam susitikimui ir dienos pradžiai - pralaužti ledus, visus nuteikti pozityviai ir linksmai. Labai pavyko, visi žaidimai buvo įtraukiantys, vedėjas Andrius nuostabus, kelios valandos tiesiog praskriejo! Esame dėkingi už gerai praleistą laiką ir tikimės kartoti, dabar jau su vakarine programa!"

- Vilma

”Geras buvo vakarėlis labai labai. Tai, kaip komanda įsitraukė, parodo, kaip labai patiko! Net nemėgstantys žaisti žaidimų buvo „pagrobti“ pačio žaidimo ir užsikabliavo labai!”

- Jurgita

”Didelis dėkui, Jums už įdėtą darbą, organizuotumą ir nuoširdumą, tik geriausi atsiliepimai”

- Lina

”Iš pradžių, komanda idėją, kad žaisime stalo žaidimus, priėmė skeptiškai. Matyt, stereotipai apie stalo žaidimus daro savo. Bet buvo nuostabu žiūrėti, kaip per pirmas 10 min. komandos entuziazmas ir azartas pakilo iki max lygio! Komanda tikrai buvo įsitraukusi, nenuobodžiavo ir pamatė, kokie gali būti smagūs ir aktyvūs stalo žaidimai.
Andriaus komanda profesionaliai valdė procesą, neleido niekam nuobodžiauti. Rekomenduoju visiems, kas nori sulaužyti stereotipus apie stalo žaidimus, kas nori turėti smagų ir entuziastingą vakarą, kuris įtrauks visus :)”

- Santa

”OFFLINE žaidimų vakaras ne tik sulaužys visus stereotipus apie stalo žaidimus, bet ir „pralauš visus ledus“ kolektyvo tarpe.
Jauki klubo aplinka, daug juoko, atviras bendravimas ir azarto kupinas laikas - garantuotas. Ir nors pirminė mintis komandos formavimo veiklai pasirinkti stalo žaidimus, kolektyvo tarpe buvo sutikta su abejone, kokybiškai pravestas vakaras nepaliko nei vieno komandos nario abejingo. Kolektyvo vardu siunčiame tik geriausias rekomendacijas OFFLINE Game Club komandai ir Andriui!”

- Milda

”Labai džiaugiamės komandos formavimo vakarėliu. Prieš renginį didelio entuziazmo stalo žaidimams nurodžiusi komanda greitai pakeitė savo nuomonę ir dar ilgai po renginio aptarinėjo puikiai praleistą laiką. Ačiū puikiam vedėjui ir visam OFFLINE Game Club kolektyvui.
Vis dar dalinamės įspūdžiais, kolegos žiūri Crokinole kur užsisakyti 😃”

- Karolis

”Lengvas ir betarpiškas bendravimas su klientu ir super žaidimai! Dėkojame ir tikrai dar ne sykį kviesimės pažaisti.”

Džiuljeta

”Ačiū labai už vakar! Nuostabios nuotaikos ir visi kolegos labiausiai patenkinti šiuo vakaru, lyginant su viskuo ką bandėme iki šiol 😊”

- Marius

”Mūsų kolektyvas nuoširdžiai dėkoja už nenuobodų, linksmą ir kitokį vakarą. Vakaras buvo išpildytas šimtu procentų, todėl didelis AČIŪ vakaro organizatoriams ir vedėjams. Kolektyvas liko sužavėtas ir maloniai nustebęs vakaro organizuotumu ir specifika. Nors dauguma mūsų į stalo žaidimus žiūrėjo kiek kritiškai ir nesitikėjo, jog šių žaidimų vakaras gali būti toks įtraukiantis, tačiau teko pripažinti, jog yra atvirkščiai! Visiškas vakaro perlas buvo laimėtas prizas, kuris suteikė pasitikėjimo ir dar stipresnį pasitenkinimo jausmą! Ačiū Jums!”

- Paulius

”Kelionės į Nidą laivu Raketa metu, vinimi tapo Offline Game Club suorganizuoti žaidimai, kurie įtraukė visus komandos narius. Labiausiai sužavėjo, kad žaidimai buvo nematyti ir niekada nežaisti, įdomūs, azartiški ir su paprastomis, lengvai perprantamomis taisyklėmis. Visos komandos vardu dėkoju Andriui ir Mindaugui už asistavimą žaidimų metu, gerą jumoro jausmą ir smagią nuotaiką!”

- Kristina

”Offline žaidimai buvo puikus vakaro akcentas bei PVcase komanda liko patenkinta. Net ir nemėgstantys žaidimų buvo įsitraukę, vyravo azartiška nuotaika. Žaidimai nesudėtingi, interaktyvūs, Offline komanda taip pat puikiai moderavo žaidimų metu. Manau bendradarbiausime dar ne kartą! Ačiū Offline Komandai!”

- PVcase

”Dėkui už nuostabų renginį! Kolegos buvo euforijoje ir sužavėti puikia atmosfera. Azartas, juokas ir dėkingumas degė akyse! Jaučiau, kad pataikiau į dešimtuką, juk norėjau apjungti kolektyvą. Nuoširdžiai rekomenduoju!”

- Asta

”Man ir kolegoms labai tiko ir patiko tokio pobūdžio programa. Žaidimai buvo mums nežinomi, tačiau nebuvo sudėtingi, kad perprasti žaidimo taisykles. Mindaugas kantriai ir profesionaliai pravedė programą. Esu dėkinga!”

- Giedrė

”Rekomenduoju pabandyti vi-siems, nes, pasirodo, stalo žaidimai tokie įvairūs ir skirtingi, kad kiekvienas atranda savo. Jei norite vakarėlio, kurį kolektyvas prašys kartoti - kvieskite OFFLINE. ✅Išbandyta!”

- Ieva

”Labai patiko! Puikiai parinkti žaidimai - įtraukiantys, azartiški, bet greitai ir lengvai išmokstami, todėl nežaidžiančių nebuvo. Ir laikas ne tik neprailgo, bet ir norisi dar kartą sugrįžti. Ačiū, Andriau!”

- Ugnė

”Kolektyvas liko labai sužavėtas renginiu, nors pradžioje ir abejojo, kas per vaikų žaidimai. Po rengino visi buvo sužavėti, maloniai nustebinti žaidimų įvairove, nustebo net ir savo azartiškumu ir visų tų žaidimų apjungimo galia. Jau laikiame, kada galėsime vėl susirinkti ir pažaisti.”

- Rita

”SIL komanda dėkoja už visą paletę ryškiausių emocijų ir nuostabų laiką! Buvo smagu susipažinti su dar nebandytais žaidimais, džiaugtis pergalėmis ir puikiais prizais bei tuo pačiu stiprinti tarpusavio komandos ryšį.
Tikrai sugrįšime!”

- Jurga

”Offline Game Club pasirinkome paminėti įmonės IDOMUS 18-ąjį gimtadienį. Vakaro programa ir įdomūs žaidimai nepaliko abejingų, o 5 valandos žaidimų klube tiesiog skriete praskriejo!
Ačiū vedėjams už jaukią aplinką, malonų bendravimą ir profesionalumą! Džiugu matyti, kaip savo hobiu sudominate ir kitus. Labai rekomenduojame!”

IDOMUS komanda

Visiems labai patiko ir tiko, ir jau nori pakartoti 😉. Ačiū už geros nuotaikos vakarą, tikrai pakartosim!

- Oksana

Ačiū labai už puikų vakarėlį, už geras emocijas ir gerą nuotaiką!!!
Mūsų kolektyvas BSS IT sako AČIŪ ir iki malonių susitikimų.”

- Loreta

Nuostabiai praleidome laiką, kolektyvas sužavėtas, jau galvojame apie pratęsimą. Puikus konceptas ir išpildymas, džiaugiamės, kad savo hobiu dalijatės su kitais!

- Milda

Pasirodo, už baro galima paserviruoti ne tik gėrimus, bet ir stalo žaidimus. Smagiai pažaidėm. Turite neįtikėtinų žaidimų!

- Tomas

EPROMA kolektyvui šventinis vakaras tikrai patiko. AČIŪ VISAI JŪSŲ KOMANDAI. Galime drąsiai rekomenduoti kitiems. Jūsų komanda tikrai puikiai “supažindino su žaidimais”, kurie tobuli!

- Lina

Ačiū labai už sukurtą nuostabų laiką. Kolektyvui labai patiko, puikūs atsiliepimai!

- Mindaugas

”Labai jums ačiū! Visas autobusas iki šiol ūžia, kaip komandai patiko :) Buvo linksmas ir azartiškas vakaras!”

- Julija

”Manau dar kada susutiksime, likome tikrai sužavėti ir pasikrovę teigiamų emocijų.”

- Ineta

”Stalo žaidimai: Monopolis ir Uno, nieko nenustebinsi. Bet apsilankius OFFLINE šis mitas buvo greitai paneigtas. Su Andraus pagalba susipažinome net su 9 stalo žaidimais, praleidome puikų ir komandišką vakarą su kolektyvu. Žandus skaudėjo nuo šypsenų, širdys šokinėjo iš azarto! Didelis AČIŪ už nepakartojamą laiką, tikrai grįšime ir visiems rekomenduosime!”

- Kristina

”Ačiū, vakarėlis tikrai pavykęs :) Laikas labai greitai prabėgo, žaidimai įdomūs ir įvairūs. Žaidimai skirtingų kategorijų, tai nespėjo nusibosti ir labai patiko įvairovė. Jeigu nesunku, parašykite žaidimų pavadinimus, nes ne visus prisimenu.”

- Arnoldas

”Džiaugiuosi, kad užtenka poros skambučių, o jūs „pagaunate“ mintį ir ją išpildote 100 procentų! Žaviuosi profesionalumu, entuziazmu ir nerealiomis idėjomis!”

- Gintarė

”Offline žaidimų klube šventėme kalėdinį vakarėlį. Buvo labai smagu! Žaidimai paprasti, nesudėtingi, tačiau niekur nematyti, žaidimų pasirinkimas labai didelis. Aplinka jauki, vedėjai labai organizuoti ir šmaikštūs. Labai rekomenduojame visiems pabandyti.”

- Vidmantė

”Norime padėkoti visos saugos tarnybos „ES Security" kolektyvo vardu už smagų ir neįprastą vakarą su dar nematytais stalo žaidimais. Atšventėme gimtadienį linksmai ir įsimintinai. Rekomenduojame ir rekomenduosime „Offline Game Club" draugams ir partneriams!”

ES Security komanda

Žaidimų PROGRAMA

Nuolatos ieškome ypatingų žaidimų. Tokių, kurie įdomūs ir įtraukia iš karto. Kurie neturi daug taisyklių, bet yra nebanalūs. Geriausius žaidimus, tinkančius vakarėliams, sudėjome į 4 valandų trukmės programą. Visi stalai žaidžia tą patį žaidimą vienu metu.
Komandą formuoančią programą vedame savo OFFLINE žaidimų klube arba atvykstame į jūsų renginio vietą. Programą vedame iki 40 dalyvių.

Žaidimų FESTIVALIS

Planuojate renginį didesniam kolektyvui? Atvyksime ir įrengsime žaidimų zoną! Siūlome išbandyti aktyvius ir azartiškus žaidimus. Vienu metu gali žaisti iki 100 dalyvių. Kiekvienas dalyvis renkasi ką nori žaisti.
Daug veiksmo, kažkas juokiasi, kažkas keikiasi. Mums patinka šurmulys!

Vakarėlio programa

CROKINOLE

solidus ir išvaizdus

2x2 (du prieš du)

PUCKET

greitis, greitis, greitis!

1x1 (vienas prieš vieną)

SJOELBAK

taiklumas

1x1 (vienas prieš vieną)

STRIKE

rizika ir sėkmė

5-6 žaidėjai