Stalo žaidimai, kokių dar nesate matę ar žaidę anksčiau. Nauja, azartiška ir solidi pramoga.

Pristatome unikalią iš viso pasaulio surinktą išskirtinių stalo žaidimų kolekciją. Paruošėme net 4 valandų programą! Atraskite, kokie azartiški, linksmi ir įtraukiantys jie yra! Nustebink net visko mačiusius kolegas įmonės vakarėlyje ar draugus asmeninėje šventėje.

Sukurkime vakarėlį

"Tai ne stalo žaidimai, tai kažkas daugiau. Ieškokite kito žodžio." - atsiliepimas iš mūsų žaidimų vakarėlio, kuris mums didžiausias komplimentas. Kviečiame į OFFLINE žaidimų vakarėlį.

Nuolatos ieškome ypatingų žaidimų. Tokių, kurie įdomūs ir įtraukia iš karto. Kurie neturi daug taisyklių, bet yra nebanalūs. Mūsų tikslas - veiksmas ir emocijos. Geriausius žaidimus, tinkančius vakarėliams, sudėjome į 4 valandų trukmės programą. Visi stalai žaidžia tą patį žaidimą vienu metu. Daug veiksmo, kažkas juokiasi, kažkas keikiasi. Mums patinka šurmulys.

Kviečiame geram laikui, kuris prabėgs, pažadame, labai greitai. Vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų OFFLINE žaidimų! Vieni greiti, reikalauja reakcijos, kiti - tikslumo, treti - truputį pagalvoti, dar kiti - bendrauti ir/ar blefuoti. Taip vakaro metu kiekvienas dalyvis atras kažką savo, kas jam labiausiai patinka. Taip pat dalyviai atras ir vienas kitą - OFFLINE žaidimai, visų pirma, juk yra bendravimo forma.

”Dėkui už nuostabų renginį! Kolegos buvo euforijoje ir sužavėti puikia atmosfera. Azartas, juokas ir dėkingumas degė akyse! Jaučiau, kad pataikiau į dešimtuką, juk norėjau apjungti kolektyvą. Nuoširdžiai rekomenduoju!”

- Asta

Vakarėlio programa

CROKINOLE

solidus ir išvaizus

2x2 (du prieš du)

PUCKET

greitis, greitis, greitis!

1x1 (vienas prieš vieną)

SJOELBAK

taiklumas

1x1 (vienas prieš vieną)

STRIKE

rizika ir sėkmė

5-6 žaidėjai

Žaidimai renginiuose

Įmonės vakarėlis

Keturių valandų programa

Vadovų, partnerių susitikimas

Dviejų valandų pertraukai

Gimtadieniai

Kviečiame švęsti Offline klube

Kitos šventės

Programą kuriame ir deriname su jumis